Publications Office of the EU
Polen-Krakow: Tjenesteydelser i forbindelse med fast ejendom til andet end beboelsesformål - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Krakow: Tjenesteydelser i forbindelse med fast ejendom til andet end beboelsesformål

  • Offentliggjort
    19/04/2021
  • Frist
    20/05/2021
  • Åbning af tilbuddene
    20/05/2021
  • Tildelt
    23/07/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Agencja Mienia Wojskowego, 00-911 Warszawa, ul. Nowowiejska 26a, Oddział Regionalny w Krakowie
Udførelsessted
NUTS code: PL Polska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL Polska
Sektor (hoved-CPV)
70332000 Tjenesteydelser i forbindelse med fast ejendom til andet end beboelsesformål
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,684.71 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
23,980.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
17
Referencenummer for tilbuddet
DZP-OK.2610.52.2021
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie operatów szacunkowych, określających wartości nieruchomości z zasobu AMW, na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego, w tym:
16 operatów dotyczących nieruchomości gruntowych położonych w miejscowościach: Kraków, Tarnowskie Góry, Libiąż, Lubochnia, Miłkowa, Polanowice, Ratajów;
18 operatów dotyczących nieruchomości lokalowych położonych w miejscowościach: Brzesko oraz na terenie województwa małopolskiego, śląskiego i świętokrzyskiego;
6 operatów dotyczących służebności nieruchomości położonych w miejscowościach: Mierzęcice, Wysiadłów, Kraków.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Agencja Mienia Wojskowego, 00-911 Warszawa, ul. Nowowiejska 26a, Oddział Regionalny w Krakowie
Nationalt registreringsnummer: 011263946
Postadresse: ul. Montelupich 3
By: Kraków
NUTS-kode: PL
Postnummer: 31-155
Land: POL
Kontaktperson: Barbara Sitko
Hovedadresse: https://amw.com.pl
Elektronisk via:
https://amw.eb2b.com.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/05/2021 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.