Publications Office of the EU
Bulgarien-Varna: Medicinsk udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Varna: Medicinsk udstyr

  • Offentliggjort
    14/07/2017
  • Frist
    15/08/2017
  • Åbning af tilbuddene
    16/08/2017
  • Tildelt
    18/10/2017
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ — Варна
Udførelsessted
NUTS code: BG331 Варна
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG331 Варна
Sektor (hoved-CPV)
33100000 Medicinsk udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
50,000.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
45,958.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
2017-028
Beskrivelse

Предметът на обществената поръчка е избор на изпълнител за доставка на допълнително артроскопско оборудване и инструментариум към налична базисна артроскопска апаратура в Катедра по ортопедия и травматология с цел разширяване спектъра на работа, конкретизирани по вид и количества, съгласно Техническа спецификация (Приложение № 1).

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Медицински университет „Проф. д-р Параскев Стоянов“ — гр. Варна
Nationalt registreringsnummer: 000083633
Postadresse: ул. „Марин Дринов“ № 55
By: Варна
NUTS-kode: BG331
Postnummer: 9002
Land: BGR
Kontaktperson: Елена Панева
Hovedadresse: http://www.mu-varna.bg/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/08/2017 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
50,000.00 BGN
Endelig kontraktværdi
45,958.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Ел Дора“ ЕООД
Postadresse: ул. „Елин връх“ № 25
By: София
Postnummer: 1407
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.