Publications Office of the EU
Tyskland-Bad Iburg: Bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Bad Iburg: Bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    19/07/2023
  • Frist
    03/08/2023
  • Åbning af tilbuddene
    03/08/2023
  • Tildelt
    26/09/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Land Niedersachen vertreten durch das Staatliche Baumanagement Niedersachsen
Udførelsessted
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE94E Osnabrück, Landkreis
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
373,999.03 EUR
Referencenummer for tilbuddet
23 E 60183
Beskrivelse

Lieferung und Montage von ca. 180 Stk. Holz-Innentüren

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXQ6YY5D3TW
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/08/2023 09:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
373,999.03 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: TM Ausbau GmbH
Postadresse: Boschstr. 2a
By: Puchheim
Postnummer: 82178
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.