Publications Office of the EU
Polen-Wroclaw: Bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wroclaw: Bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    10/10/2023
  • Frist
    25/10/2023
  • Åbning af tilbuddene
    25/10/2023
  • Tildelt
    28/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura”
Udførelsessted
NUTS code: PL821 Krośnieński
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
227,642.28 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
112,494.75 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa i posadowienie na odpowiednim podłożu żelbetowych kręgów wraz z żelbetową pokrywą i przykrycie od góry otworu wyłazowego płytką betonową oraz wycięcie otworu i fazowania aby powstały konstrukcje betonowe chatek dla nietoperzy

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Polskie Towarzystwo Przyjaciół Przyrody „pro Natura”
Postadresse: ul. Wojska Polskiego 6/19
By: Czernica
NUTS-kode: PL518
Postnummer: 55-003
Land: POL
Kontaktperson: Renata Paszkiewicz
Hovedadresse: https://pronatura.org.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/10/2023 15:15
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.