Publications Office of the EU
Kroatien-Zagreb: Laboratoriereagenser - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Kroatien-Zagreb: Laboratoriereagenser

  • Offentliggjort
    29/01/2021
  • Annulleret
    05/02/2021
  • Åbning af tilbuddene
    03/03/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Hrvatski zavod za transfuzijsku medicinu
Udførelsessted
NUTS code: HR Hrvatska
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR Hrvatska
Sektor (hoved-CPV)
33696500 Laboratoriereagenser
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
6,549,000.00 HRK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
10
Referencenummer for tilbuddet
NAB-VV-07/20
Beskrivelse

Laboratorijski reagensi za Odjel za dijagnostiku krvlju prenosivih bolesti.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/03/2021 09:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.