Publications Office of the EU
LT-Vilnius: Programmering af software og konsulentvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Vilnius: Programmering af software og konsulentvirksomhed

  • Offentliggjort
    19/09/2012
  • Frist
    07/11/2012
  • Tildelt
    15/01/2013
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
72200000 Programmering af software og konsulentvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,256,198.35 LTL
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,095,968.69 LTL
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Projekto "Žemės ūkio ministerijos reguliavimo sričiai priskirtų institucijų ir įstaigų žemės ūkio subjektams teikiamų paslaugų perkėlimas į elektroninę erdvę" informacinės sistemos sistemos sukūrimo ir įdiegimo paslaugų pirkimas

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
4,256,198.35 LTL
Endelig kontraktværdi
5,095,968.69 LTL
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: "Tieto Lietuva", UAB
Postadresse: Žirmūnų g. 139A
By: Vilnius
Postnummer: 09120
Land: LTU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.