Publications Office of the EU
Tjekkiet-Prag: Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Prag: Sikkerhedstjenester

  • Offentliggjort
    03/10/2015
  • Frist
    13/11/2015
  • Åbning af tilbuddene
    13/11/2015
  • Tildelt
    05/02/2016
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Česká republika – Ministerstvo zemědělství
Udførelsessted
NUTS code: CZ Česko
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
8,000,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,146,387.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
45567/2015-MZE-12111 - opakování zrušených částí
Beskrivelse

Předmětem plnění této veřejné zakázky je zajištění bezpečnostní služby v prostorách objektů (pracovištích) objednatele. V rámci tohoto zadávacího řízení jde o opakované zadávání zrušených částí veřejné zakázky s názvem „Zajištění bezpečnostních služeb“ (evidenční číslo zakázky 515214). Vzhledem k tomu, že Věstník veřejných zakázek neumožňuje provázat s jedním Oznámením předběžných informací dva formuláře Oznámení o zakázce, zadavatele upozorňuje, že se toto zadávací řízení vztahuje k Oznámení předběžných informací evidenční číslo formuláře 7501011015214, ID formuláře 590009, uveřejněnému dne 3.6.2015.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
13/11/2015 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.