Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Edinburgh: Rekrutteringstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Edinburgh: Rekrutteringstjenester

  • Offentliggjort
    03/06/2020
  • Frist
    17/07/2020
  • Åbning af tilbuddene
    17/07/2020
  • Tildelt
    23/09/2020
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Scottish Futures Trust Ltd
Udførelsessted
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKM75 Edinburgh, City of
Sektor (hoved-CPV)
79600000 Rekrutteringstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
250,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,000,000.00 GBP
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

SFT wishes to appoint one supplier to each of 4 lots of a framework agreement for the provision of recruitment services for a term of 4 years.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.publiccontractsscotland.gov.uk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/07/2020 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.