-
Offentliggjort27/06/2018
-
Frist30/08/2018
-
Åbning af tilbuddene31/08/2018
-
Tildelt18/01/2019
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Bulgarien-Sofia: Elektricitetsmålere
Управителният съвет на „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, вписано в Търговския регистър при Агенция по вписванията с ЕИК 130277958, като секторен възложител на обществени поръчки по смисъла на чл. 5, ал. 4, т. 2 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), извършващ секторна дейност по чл. 123, т. 2 във връзка с чл. 125, ал. 1, т. 1 от ЗОП и § 2, т. 60 от ДР на ЗОП въз основа на специални или изключителни права по смисъла на § 2, т. 47 от ЗОП, открива и провежда „открита“ по вид процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет „Доставка на трифазни статични електромери с клас на точност 1,0, многотарифни, за индиректно свързване, с дисплей и софтуер, с интегриран часовников превключвател“.
Officiel betegnelse: „ЧЕЗ Разпределение България” АД
Nationalt registreringsnummer: 130277958
Postadresse: Бул. „Цариградско шосе” № 159, БенчМарк бизнес център
By: София
NUTS-kode: BG411
Postnummer: 1784
Land: BGR
Kontaktperson: Светлана Илиева
Hovedadresse: www.cez-rp.bg
Postadresse: ул. Г. Бенковски № 50-9
By: Хасково
Postnummer: 6300
Land: BGR
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.