Publications Office of the EU
Grækenland-Athen: Udstyr til tomografi - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grækenland-Athen: Udstyr til tomografi

  • Offentliggjort
    12/11/2011
  • Frist
    09/01/2012
  • Åbning af tilbuddene
    10/01/2012
  • Tildelt
    20/12/2013
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33115000 Udstyr til tomografi
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
528,455.28 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
649,440.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
31228/09-11-2011
Beskrivelse

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/01/2012 11:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
528,455.28 EUR
Endelig kontraktværdi
649,440.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Postadresse: Τζαβέλλα 1-3
By: Αθήνα, Χαλάνδρι
Postnummer: 152 31
Land: GRC
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.