Publications Office of the EU
Letland-Riga: Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Letland-Riga: Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje

  • Offentliggjort
    08/05/2023
  • Frist
    25/05/2023
  • Åbning af tilbuddene
    25/05/2023
  • Tildelt
    13/09/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Rīgas Stradiņa universitāte
Udførelsessted
NUTS code: LV00 Latvija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor (hoved-CPV)
33000000 Medicinsk udstyr, lægemidler og produkter til personlig pleje
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
400,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
RSU 2023/46/AK
Beskrivelse

Dažādu laboratorijas reaģentu, ķīmisko reaktīvu un vielu iegāde – 2.kārta

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Rīgas Stradiņa universitāte
Nationalt registreringsnummer: 90000013771
Postadresse: Dzirciema iela 16
By: Rīga
NUTS-kode: LV00
Postnummer: LV 1007
Land: LVA
Kontaktperson: Iveta Sakenfele
Hovedadresse: http://www.rsu.lv
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/100604
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/05/2023 14:30
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.