Publications Office of the EU
E-Bilbao: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

E-Bilbao: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse

  • Offentliggjort
    25/09/2012
  • Frist
    09/11/2012
  • Åbning af tilbuddene
    20/11/2012
  • Tildelt
    18/12/2012
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Osakidetza, Comarca Bilbao
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
70,801.92 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
890,684.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
G/207/20/1/1152/O421/0000/092012
Beskrivelse

Servicio de limpieza de los centros de salud de Deusto, Rekalde, Arangoiti, San Adrian, La Merced, Bolueta y Saralegi.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
20/11/2012 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.