Publications Office of the EU
Tyskland-Düsseldorf: Mikroskoper - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Düsseldorf: Mikroskoper

  • Tildelt
    16/07/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Heinrich-Heine-Universität Düsseldorf
Udførelsessted
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
Flere hoved-CPV-koder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
649,638.66 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Multi-Photonen Laser-Scanning-Mikroskop

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
649,638.66 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Nikon GmbH, Zweigniederlassung der Nikon Europe B. V.
Postadresse:
By: Düsseldorf
Postnummer:
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.