Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Rullende materiel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Spanien-Madrid: Rullende materiel

  • Offentliggjort
    19/07/2023
  • Frist
    25/08/2023
  • Åbning af tilbuddene
    12/09/2023
  • Tildelt
    27/12/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Sektor (hoved-CPV)
34620000 Rullende materiel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,800,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,800,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
4.23/28510.0058
Beskrivelse

Leasing af vogne til vedligeholdelsesarbejde og drift på jernbanenettet af almen interesse (2 delkontrakter)

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ADMINISTRADOR DE INFRAESTRUCTURAS FERROVIARIAS
Nationalt registreringsnummer: Q 2801660 H
Postadresse: AVDA. PIO XII,110 - EDIFICIO 16
By: MADRID
NUTS-kode: ES30
Postnummer: 28036
Land: ESP
Kontaktperson: ROSA CABRERIZO RUIZ
Hovedadresse: www.adif.es
Elektronisk via:
https://elicitadores.adif.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/09/2023 10:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.