Publications Office of the EU
Tyskland-Stuttgart: Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Stuttgart: Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri

  • Tildelt
    24/10/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Deutsche Bahn AG
Udførelsessted
NUTS code: DE11 Stuttgart
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE11 Stuttgart
Sektor (hoved-CPV)
71500000 Tjenesteydelser i forbindelse med byggeri
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
22FEI60486
Beskrivelse

BÜW Leistung über das vertraglich vereinbarte Leistungsende ab 30.09.2023 hinaus bis Dez 2024

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
1.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: eba-consult GmbH
Postadresse: Große Gasse 14
By: Wölfersheim
Postnummer: 61200
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.