Publications Office of the EU
SE-Halmstad: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

SE-Halmstad: Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter

  • Offentliggjort
    30/09/2011
  • Frist
    15/11/2011
  • Åbning af tilbuddene
    16/11/2011
  • Tildelt
    16/04/2012
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Halmstads kommun
Udførelsessted
NUTS code: SE231 Hallands län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
Ks 2011/0274
Beskrivelse

Uppdraget omfattar inköp och leverans av färsk frukt, grönsaker, ekologiska morötter samt potatis för kommunens enheter. Leveranserna sker till kommunens varudistribution som sedan vidaredistribuerar till respektive enhet.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/11/2011 00:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Halmstad Frukt & Grönt AB
Postadresse: Skruvgatan 8
By: Halmstad
Postnummer: 302 44
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.