Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Medicinsk udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Medicinsk udstyr

  • Offentliggjort
    10/07/2023
  • Frist
    07/08/2023
  • Åbning af tilbuddene
    23/08/2023
  • Tildelt
    09/10/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Servicio Madrileno de Salud, Hospital Universitario La Paz
Udførelsessted
NUTS code: ES300 Madrid
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,132,368.48 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
348,482.56 EUR
Referencenummer for tilbuddet
P.A. 2023-0-43.
Beskrivelse

Suministro de sistema robótico para artroplastia de rodilla y cadera y suministro de material fungible para el Hospital Universitario la Paz

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?SkinName=hospitaluniversitariolapaz
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/08/2023 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,132,368.48 EUR
Endelig kontraktværdi
348,482.56 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: STRYKER IBERIA S.L.
Postadresse:
By: Alcobendas
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.