Publications Office of the EU
Frankrig-Bordeaux: Gademøbler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Bordeaux: Gademøbler

  • Offentliggjort
    27/07/2021
  • Frist
    10/09/2021
  • Annulleret
    29/10/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
institut polytechnique de Bordeaux
Udførelsessted
NUTS code: FRI12 Gironde
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRI12 Gironde
Sektor (hoved-CPV)
34928400 Gademøbler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
145,123.35 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
BxINP_2021-17
Beskrivelse

fourniture et pose d'abris vélos à proximité des bâtiments A et B de l'enscbp - bordeaux INP

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=799423&orgAcronyme=f2h
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/09/2021 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.