Publications Office of the EU
PL-Warszawa: Trykregulerings-, kontrol-, kontra- eller sikkerhedsventiler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Warszawa: Trykregulerings-, kontrol-, kontra- eller sikkerhedsventiler

  • Offentliggjort
    28/08/2012
  • Frist
    04/10/2012
  • Åbning af tilbuddene
    04/10/2012
  • Tildelt
    20/11/2012
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
42131140 Trykregulerings-, kontrol-, kontra- eller sikkerhedsventiler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,876.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,125,554.50 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
12
Referencenummer for tilbuddet
ZP/2012/00009/OZP
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, o roku produkcji zgodnym z rokiem dostawy, dwustopniowych reduktorów ciśnienia gazu ziemnego grupy E według PN C 04750. Więcej informacji na temat przedmiotu zamówienia znajduje się w opisie zadań (części), na jakie podzielone jest zamówienie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w specyfikacji istotnych warunków zamówienia (zwanej w dalszej treści ogłoszenia SIWZ), dostępnej na stronie internetowej Zamawiającego https://noweprzetargi.msgaz.pl.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/10/2012 10:00
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.