Publications Office of the EU
Italien-Rom: Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Rom: Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester

  • Offentliggjort
    25/06/2021
  • Frist
    27/07/2021
  • Åbning af tilbuddene
    29/07/2021
  • Tildelt
    08/02/2022
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SACE
Udførelsessted
NUTS code: IT Italia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: IT Italia
Sektor (hoved-CPV)
72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,718,400.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
986,705.28 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

L’appalto ha per oggetto il servizio di application maintenance e manutenzione evolutiva su piattaforma SALESFORCE

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: SACE
Postadresse: piazza Poli 37
By: Roma
NUTS-kode: IT
Postnummer: 00187
Land: ITA
Hovedadresse: https://portaleacquisti.cdp.it
Elektronisk via:
https://portaleacquisti.cdp.it
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
29/07/2021 15:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,718,400.00 EUR
Endelig kontraktværdi
986,705.28 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ATOS ITALIA S.p.A.
Postadresse:
By: Milano
Postnummer:
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.