-
Offentliggjort23/05/2022
-
Frist24/06/2022
-
Åbning af tilbuddene24/06/2022
-
Tildelt17/08/2022
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Rumænien-Arad: Virksomhed i forbindelse med matrikeloversigt
Acord-cadru de servicii cadastrale de înregistrare sistematică a imobilelor în sectoare cadastrale de pe raza Unității Administrativ Teritoriale Municipiul Arad în extravilan și parțial, din intravilan, și alte lucrări cadastrale diverse în extravilan, conform cerinţelor caietului de sarcini şi anexei la acesta. Valoarea estimata a acordului cadru este între 422.512 lei şi între 1.499.868 fără TVA. Autoritatea contractanta va raspunde solicitarilor de clarificare adresate in termenul prevazut la sectiunea I.3 ( 15 zile) cu 11 zile inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor, în conformitate cu prev. art. 160 şi 161 din Legea 98/2016, cu modificările şi completările ulterioare
Licitaţie deschisă online, cu incheierea unui acord cadru pe patru ani. Frecventa de încheiere a contractelor subsecvente este de minim doua contracte subsecvente pe an, in limita necesitatilor Autoritatii Contractante si a fondurilor bugetare aprobate
Valoarea maxima a contractului subsecvent este de 402.772 lei fara TVA si valoarea minima estimata a contractului subsecvent este de 200.296 lei fara TVA
Officiel betegnelse: MUNICIPIUL ARAD
Nationalt registreringsnummer: 3519925
Postadresse: Strada: Revoluţiei, nr. 75
By: Arad
NUTS-kode: RO421
Postnummer: 310025
Land: ROU
Kontaktperson: PETRU STELIAN ADAM
Hovedadresse: www.primariaarad.ro
Rammeaftale med single aktør
Postadresse: Strada DR.IOAN SUCIU, Nr. FN
By: Arad
Postnummer: 310177
Land: ROU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.