-
Tildelt19/01/2024
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog
Rammeaftale POKE COTTEE UDEN BEGRÆNSET OS
Parti 1. POKE COTTON UDEN BEGRÆNSET OS: min. 100 kg - maks. 50 000 kg Bemærkninger: Enhver økonomisk aktør har kun ret til at anmode om præciseringer eller yderligere oplysninger, der er underskrevet med en udvidet elektronisk signatur, gennem SEAP senest 17 dage før fristen for afgivelse af tilbud i overensstemmelse med artikel 160, stk. 1 og 2, i lov nr. 98/2016. I det omfang anmodninger om præciseringer eller supplerende oplysninger er blevet sendt inden for ovennævnte frist, vil svarene blive offentliggjort i SEAP senest 10 dage før fristen for afgivelse af tilbud i overensstemmelse med artikel 161, stk. 1 og 2, i lov nr. 98/2016, og den ordregivende myndighed vil ikke efterkomme anmodninger fremsat ved hjælp af andre kommunikationsmidler eller inden for en anden frist end den fastsatte.
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.