Publications Office of the EU
Tyskland-Leipzig: Tjenesteydelser i forbindelse med forflytning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Leipzig: Tjenesteydelser i forbindelse med forflytning

  • Offentliggjort
    06/04/2022
  • Frist
    02/05/2022
  • Åbning af tilbuddene
    03/05/2022
  • Tildelt
    22/07/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Leipzig, Hauptamt
Udførelsessted
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
98392000 Tjenesteydelser i forbindelse med forflytning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
811,195.97 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.02 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
L-10.61-2022-00134
Beskrivelse

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
www.evergabe.de
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/05/2022 00:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.