Publications Office of the EU
Nederlandene-Amsterdam: Teknisk inspektion - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Nederlandene-Amsterdam: Teknisk inspektion

  • Offentliggjort
    20/12/2018
  • Frist
    12/02/2019
  • Åbning af tilbuddene
    12/02/2019
  • Tildelt
    23/05/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Gemeente Amsterdam, Ingenieursbureau
Udførelsessted
NUTS code: NL329 Groot-Amsterdam
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL Nederland
Sektor (hoved-CPV)
71631000 Teknisk inspektion
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
141,711.58 EUR
Referencenummer for tilbuddet
AI 2018-0567
Beskrivelse

Uitvoeren onderwaterscan.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: TenderNed
Postadresse: Bezuidenhoutseweg 73
By: 's-Gravenhage
NUTS-kode: NL
Postnummer: 2594 AC
Land: NLD
Kontaktperson: TenderNed
Hovedadresse: http://www.tenderned.nl
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/067314a99fb301ef3629b70aa8a67851
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/02/2019 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
141,711.58 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Baars-Cipro bv
Postadresse: Hoofdweg 16 A
By: Lijnden
Postnummer: 1175 LA
Land: NLD
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.