Publications Office of the EU
Polen-Łódź: Programpakker og informationssystemer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Łódź: Programpakker og informationssystemer

  • Offentliggjort
    19/08/2019
  • Frist
    05/09/2019
  • Tildelt
    16/09/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Udførelsessted
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Sektor (hoved-CPV)
48000000 Programpakker og informationssystemer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
902,192.40 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
901,006.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZP/62/2019
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu medycznego użytkowanego w lokalizacji Pomorska 251 budynek A1 – CKD o Uniwersyteckie Centrum Pediatrii im. M. Konopnickie, 91-738 Łódź, ul. Pankiewicza 16 (ul. Sporna 36/50), POLSKA

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Postadresse: Pomorska 251
By: Łódź
NUTS-kode: PL711
Postnummer: 92-213
Land: POL
Kontaktperson: Krzysztof Dopierała
Hovedadresse: www.csk.umed.pl
Elektronisk via:
https://epuap.gov.pl/wps/portal
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
902,192.40 PLN
Endelig kontraktværdi
901,006.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: COMPUGROUP MEDICAL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Postadresse: ul. DO DYSA, nr 9
By: LUBLIN
Postnummer: 20-149
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.