Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Rengøring af bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Madrid: Rengøring af bygninger

  • Offentliggjort
    12/05/2023
  • Frist
    07/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    15/06/2023
  • Tildelt
    23/08/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
90911200 Rengøring af bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
548,024.40 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
211,781.01 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
LOT52/23
Beskrivelse

Servicio de limpieza en diversos institutos y centros de Asturias y Córdoba de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Nationalt registreringsnummer: Q2818002D
Postadresse: c/ Serrano 117
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Postnummer: 28006
Land: ESP
Kontaktperson: Presidencia de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas, M.P.
Hovedadresse: http://www.csic.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/06/2023 11:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.