Publications Office of the EU
Frankrig-Montereau-Fault-Yonne: Trykning og levering - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Montereau-Fault-Yonne: Trykning og levering

  • Offentliggjort
    10/11/2023
  • Frist
    07/12/2023
  • Åbning af tilbuddene
    07/12/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ville de Montereau
Udførelsessted
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Sektor (hoved-CPV)
79823000 Trykning og levering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,050,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
MFY-2348
Beskrivelse

services D'Impression pour les besoins de la ville de montereau-fault-yonne

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: ville de Montereau
Postadresse: 54 rue Jean Jaurès
By: Montereau Fault Yonne
NUTS-kode: FR102
Postnummer: 77130
Land: FRA
Hovedadresse: https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.AccueilEntreprise
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/12/2023 14:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.