Publications Office of the EU
Sverige-Skövde: Rådgivning i forbindelse med kloakundersøgelser og spildevandsbehandling - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Sverige-Skövde: Rådgivning i forbindelse med kloakundersøgelser og spildevandsbehandling

  • Offentliggjort
    11/03/2020
  • Frist
    15/04/2020
  • Åbning af tilbuddene
    16/04/2020
  • Tildelt
    20/04/2020
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Skövde kommun
Udførelsessted
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Sektor (hoved-CPV)
90490000 Rådgivning i forbindelse med kloakundersøgelser og spildevandsbehandling
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,000,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
KS2020.0056
Beskrivelse

Tillgodose behov av Tv- Inspektioner, Högtrycksspolning av avloppsledningsnät och Slamsugning av dagvattenbrunnar och ACO-dränrännor samt tömning och besiktning av fett och oljeavskiljare

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afzfhofqxb&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/04/2020 00:00
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
4,000,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
4,000,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: XR Miljöhantering AB
Postadresse: Box 30
By: Skövde
Postnummer: 541 21
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.