Publications Office of the EU
Portugal-Lissabon: Sikkerhedstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Lissabon: Sikkerhedstjenester

  • Offentliggjort
    14/10/2020
  • Frist
    08/11/2020
  • Tildelt
    29/12/2020
  • Åbning af tilbuddene
    09/11/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Biblioteca Nacional de Portugal
Udførelsessted
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PT170 Área Metropolitana de Lisboa
Sektor (hoved-CPV)
79710000 Sikkerhedstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
369,697.56 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
354,468.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CC 37/2020
Beskrivelse

Serviços combinados de vigilância e segurança humana e de ligação à central de receção e monitorização de alarmes de intrusão.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Biblioteca Nacional de Portugal
Nationalt registreringsnummer: 501516980
Postadresse: Campo Grande, 83
By: Lisboa
NUTS-kode: PT170
Postnummer: 1749-081
Land: PRT
Hovedadresse: www.bnportugal.pt
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/11/2021 11:00
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
369,697.56 EUR
Endelig kontraktværdi
354,468.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: PSG — Segurança Privada, S. A.
Postadresse: Rua Montes Velhos, s/n
By: Aljustrel
Postnummer: 7600-091
Land: PRT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.