Publications Office of the EU
Spanien-Cádiz: Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Cádiz: Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger

  • Offentliggjort
    15/07/2022
  • Frist
    22/08/2022
  • Åbning af tilbuddene
    23/08/2022
  • Tildelt
    18/11/2022
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
DELEGACIÓN TERRITORIAL DE SALUD Y FAMILIAS EN CÁDIZ
Udførelsessted
NUTS code: ES612 Cádiz
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES612 Cádiz
Sektor (hoved-CPV)
50700000 Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
380,217.38 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
162,613.11 EUR
Referencenummer for tilbuddet
CONTR_2022_228427
Beskrivelse

Servicio de mantenimiento del edificio sede de la Delegación Territorial de Salud y Familias en Cádiz y del edificio sede de la Unidad de Valoración Médica de Incapacidades de Cádiz

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://sirecftdpriexp.chap.junta-andalucia.es/licitacion-electronica/index.action
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/08/2022 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
380,217.38 EUR
Endelig kontraktværdi
162,613.11 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: INGEMANSUR S.L.
Postadresse:
By: Jerez de la Frontera
Postnummer:
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.