-
Offentliggjort21/06/2023
-
Frist20/07/2023
-
Åbning af tilbuddene20/07/2023
-
Tildelt05/09/2023
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Letland-Riga: Vaske- og tørremaskiner til tøj
Veļas mazgājamo mašīnu un žāvētāju iegāde ar piegādi un uzstādīšanu Latvijas ieslodzījuma vietām
Officiel betegnelse: LR Tieslietu ministrijas Ieslodzījuma vietu pārvalde
Nationalt registreringsnummer: 90000027165
Postadresse: Stabu ielā 89
By: Rīga
NUTS-kode: LV00
Postnummer: LV-1009
Land: LVA
Kontaktperson: Juris Bolotovs
Hovedadresse: http://www.ievp.gov.lv
Elektronisk via:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/102924
Postadresse: Mārupes nov., Mārupes pag., Mārupe, Smiltnieku iela 2
By: Mārupe
Postnummer: 2167
Land: LVA
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.