Publications Office of the EU
Bildungsquartier Annen - Mobile Trennwandanlagen - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bildungsquartier Annen - Mobile Trennwandanlagen

  • Offentliggjort
    24/09/2024
  • Frist
    24/10/2024
  • Åbning af tilbuddene
    24/10/2024
  • Tildelt
    31/01/2025
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Stadt Witten, Zentrales Vergabeamt
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA56 Ennepe-Ruhr-Kreis
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
92,684.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
65.217.24
Beskrivelse

Mobile Trennwandanlagen

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXS0YMUY1V8T9ZQD
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.vergabe.metropoleruhr.de/VMPSatellite/notice/CXS0YMUY1V8T9ZQD
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
24/10/2024 09:30
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
92,684.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: abopart GmbH & Co. KG
Postadresse:
By: Bad Zwischenahn
Postnummer: 26160
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.