-
Offentliggjort04/11/2020
-
Frist14/12/2020
-
Åbning af tilbuddene14/12/2020
-
Tildelt25/01/2021
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
Forenede Kongerige, Det-Oxford: Reparations- og vedligeholdelsestjenester
UKRI, Science and Technology Facilities Council (STFC) is an independent, non-departmental public body of the Department for Business, Energy and Industrial Strategy (BEIS).
STFC have facilities at three main sites;
(a) The Rutherford Appleton Laboratory in Oxfordshire (RAL).
(b) The STFC Chilbolton Observatory in Hampshire.
(c) The Cosener’s House, in Abingdon.
STFC are looking to appoint a contractor to carry out maintenance and services to their Compressed Air Systems.
Officiel betegnelse: UK Research and Innovation
Postadresse: Science and Technology Facilities Council, Rutherford Appleton Laboratory, Harwell
By: Oxford
NUTS-kode: UKJ14
Postnummer: OX11 0QX
Land: GBR
Hovedadresse: www.ukri.org
Elektronisk via:
https://www.delta-esourcing.com/tenders/UK-title/R37PE58HG6
Postadresse: Belmont House, 9 Kimpton Road, Kimpton Industrial Estate
By: Sutton
Postnummer: SM3 9TE
Land: GBR
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.