Publications Office of the EU
Tyskland-Lauf: Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Lauf: Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg

  • Offentliggjort
    07/05/2021
  • Frist
    02/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    02/06/2021
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Lauf Bauamt FB5
Udførelsessted
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE259 Nürnberger Land
Sektor (hoved-CPV)
45331000 Installation af varme-, ventilations- og klimaanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2021-5.2-V090
Beskrivelse

Generalsanierung Bertleinschule Lauf an der Pegnitz Bauabschnitt 1b – Heizungsinstallation.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.deutsche-evergabe.de/dashboards/dashboard_off/802D950A-B59D-44F4-90A2-6322D8DF4E9D
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/06/2021 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.