-
Offentliggjort26/04/2019
-
Frist28/05/2019
-
Åbning af tilbuddene28/05/2019
-
Tildelt13/12/2019
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Slovakiet-Bratislava: Gennemførlighedsundersøgelser, rådgivning, analyser
Predmetom zákazky je vypracovanie a dodanie nasledovných dokumentácií a posúdení: Štúdie uskutočniteľnosti na zmenu rýchlosti prúdenia v dolnej časti zdrže Hrušov, Cost - benefit analýzy, Posúdenia vplyvov na životné prostredie podľa zákona č. 24/2006 Z. z., Dokumentácie stavebného zámeru, Štátnej expertízy, Dokumentácie pre územné rozhodnutie podľa zákona č. 50/1976 Z. z. a Posúdenia podľa § 16, § 16a zákona č. 364/2004 Z. z. o vodách.
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/zakazky/256
Postadresse: Hattalova 12
By: Bratislava
Postnummer: 831 03
Land: SVK
Officiel betegnelse: Hydroconsulting s r.o.
Postadresse: Bulharská 70
By: Bratislava
Postnummer: 821 04
Land: SVK
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.