-
Offentliggjort31/01/2024
-
Frist06/03/2024
-
Åbning af tilbuddene06/03/2024
-
Tildelt26/08/2024
-
I dag05/09/2026
Værktøjer
Furnizare dotări pentru Cabinet, în cadrul proiectului “Educație pentru performanță” finațat prin PNRR pentru Colegiul Național ,Nicolae Iorga”.
Obiectul contractului constă în „Furnizare dotări pentru Cabinet în cadrul proiectului «Educație pentru performanță»”, conform cerințelor solicitate în caietul de sarcini, astfel: propunerea tehnică va fi întocmită conform caietului de sarcini, parte integrantă din prezenta documentație de atribuire. Valoarea totală estimată este 42.117,64 lei fără TVA, defalcata astfel: Monedă: RON Lot 1 mobilier - 16.193,64 fără TVA Lot 2 materiale didactice – 1.431,00 fără TVA Lot 3 echipament IT - 24.493,00 fără TVA Numarul de zile pana la care ofertantii pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 20 zile Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor cu 11 zile
required
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.