-
Offentliggjort17/06/2019
-
Frist17/07/2019
-
Åbning af tilbuddene17/07/2019
-
Tildelt24/09/2019
-
I dag01/09/2026
Værktøjer
Tyskland-Falkensee: Byggearbejde
Neubau Kita/ Hort
Los 02 Rohbauarbeiten.
Officiel betegnelse: Stadt Falkensee
Postadresse: Falkenhagener Straße 43/49
By: Falkensee
NUTS-kode: DE408
Postnummer: 14612
Land: DEU
Kontaktperson: Fachbereich Hochbau
Hovedadresse: https://www.falkensee.de
Elektronisk via:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXT9YYDYY32
Postadresse: Schwarzer Weg 5
By: Perleberg
Postnummer: 19348
Land: DEU
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.