Publications Office of the EU
Italien-Omegna: Apparatur og instrumenter til operationsstuer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Italien-Omegna: Apparatur og instrumenter til operationsstuer

  • Offentliggjort
    19/04/2014
  • Frist
    10/06/2014
  • Åbning af tilbuddene
    12/06/2014
  • Tildelt
    14/08/2014
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Azienda Sanitaria Locale VCO — Regione Piemonte
Udførelsessted
NUTS code: ITC14 Verbano-Cusio-Ossola
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
33162000 Apparatur og instrumenter til operationsstuer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
350,100.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
348,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
N.GARA 5564114; N. CIG 57226765A0
Beskrivelse

Fornitura di attrezzature sanitarie per le nuove sale operatorie del Presidio Ospedaliero di Verbania.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Azienda Sanitaria Locale ASL VCO
Postadresse: Via Mazzini 117
By: Omegna
Postnummer: 28887
Land: ITA
Kontaktperson: Ufficio Protocollo
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/06/2014 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
350,100.00 EUR
Endelig kontraktværdi
348,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Trumpf Med Italia Srl
Postadresse: Via Cesare Battisti 31/C
By: Limena
Postnummer: 35010
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.