Publications Office of the EU
Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León.

  • Offentliggjort
    19/02/2025
  • Frist
    20/03/2025
  • Åbning af tilbuddene
    21/03/2025
  • Tildelt
    04/06/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gerencia de Atención Especializada de León
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES413 León
Sektor (hoved-CPV)
15119000 Diverse slags kød
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,576,667.40 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
3301-331-1-2025-15411
Beskrivelse

Suministro de lacteos, huevos y carne fresca con destino a las cocinas del Hospital de León y el Hospital Santa Isabel pertenecientes ambas al Complejo Asistencial Universitario de León

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
required
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
21/03/2025 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.