Publications Office of the EU
Spanien-Massalfassar: Vedligeholdelse af have- og parkanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Massalfassar: Vedligeholdelse af have- og parkanlæg

  • Offentliggjort
    23/12/2022
  • Frist
    08/02/2023
  • Åbning af tilbuddene
    06/03/2023
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
77311000 Vedligeholdelse af have- og parkanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
257,543.23 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
1650/2022
Beskrivelse

Contrato de servicios de jardinería de las zonas verdes y arbolado viario del municipio de Massalfassar

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Nationalt registreringsnummer: P4616500G
Postadresse: Plaza de la Iglesia, 5
By: Massalfassar
NUTS-kode: ES523
Postnummer: 46560
Land: ESP
Kontaktperson: Alcaldia del Ayuntamiento de Massalfassar
Hovedadresse: http://www.massalfassar.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/03/2023 09:30
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
257,543.23 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.