Publications Office of the EU
Frankrig-Le Cannet: Cateringvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Le Cannet: Cateringvirksomhed

  • Offentliggjort
    02/02/2018
  • Frist
    05/03/2018
  • Åbning af tilbuddene
    06/03/2018
  • Tildelt
    11/06/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Mairie du Cannet
Udførelsessted
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Sektor (hoved-CPV)
55520000 Cateringvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
960,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
240,000.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
MAPA 2018-001
Beskrivelse

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Mairie du Cannet
Postadresse: 20 bd Sadi Carnot
By: Le Cannet
NUTS-kode: FRL03
Postnummer: 06110
Land: FRA
Kontaktperson: Service des marchés
Hovedadresse: www.lecannet.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/03/2018 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.