Publications Office of the EU
Belgien-Evere: Militære forsvarstjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Evere: Militære forsvarstjenester

  • Offentliggjort
    09/08/2014
  • Frist
    23/09/2014
  • Åbning af tilbuddene
    23/09/2014
  • Tildelt
    16/10/2014
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
MRMP-L/S – Direction générale material resources – division marchés publics – section "Land Systems" – sous-section "Services"
Udførelsessted
NUTS code: BE Belgique/België
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
75221000 Militære forsvarstjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
535,785.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
MRMP-L/S-15LS307-F03
Beskrivelse

Contrat ouvert (2015-2018) relatif à l'assistance dépannage (avec véhicules de remplacement) pour véhicules commerciaux légers de la défense.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
23/09/2014 11:20
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
535,785.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: VAB NV
Postadresse: Pastoor Coplaan 100
By: Zwijndrecht
Postnummer: 2070
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.