Publications Office of the EU
Norge-Oslo: Persontransport, ikke rutekørsel - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norge-Oslo: Persontransport, ikke rutekørsel

  • Offentliggjort
    05/08/2020
  • Frist
    07/09/2020
  • Åbning af tilbuddene
    07/09/2020
  • Tildelt
    12/10/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
OsloMet — storbyuniversitetet
Udførelsessted
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Sektor (hoved-CPV)
60140000 Persontransport, ikke rutekørsel
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,500,000.00 NOK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,500,000.00 NOK
Referencenummer for tilbuddet
20-03350
Beskrivelse

Delivery of passenger transport services with drivers for the university's employees. There will be a need for passenger transport services between study locations and to/from other destinations, mainly in Norway, for events and excursions such as seminars, study visits, activity days, etc.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=aflczjetne&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/09/2020 12:01
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
3,500,000.00 NOK
Endelig kontraktværdi
3,500,000.00 NOK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Unibuss Tur AS
Postadresse: Postboks 210 Alnabru
By: Oslo
Postnummer: 0614
Land: NOR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.