Publications Office of the EU
Sverige-Härnösand: Tjenesteydelser i forbindelse med naturreservater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Sverige-Härnösand: Tjenesteydelser i forbindelse med naturreservater

  • Offentliggjort
    01/03/2019
  • Frist
    02/04/2019
  • Åbning af tilbuddene
    03/04/2019
  • Tildelt
    18/04/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Länsstyrelsen i Västernorrlands Län
Udførelsessted
NUTS code: SE321 Västernorrlands län
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE321 Västernorrlands län
Sektor (hoved-CPV)
92533000 Tjenesteydelser i forbindelse med naturreservater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
110,000.00 SEK
Referencenummer for tilbuddet
512-1468-19
Beskrivelse

Länsstyrelsen avser nu att upphandla skötselåtgärder i naturreservaten Västanåfallet, Älgberget-Björnberget och Vällingsjö urskog. Samt fornvårdsområdena Häxberget och Broberget. I naturreservaten finns anordningar. Entreprenörens övergripande uppgift är att underhålla dessa anordningar. I Älgberget-Björnberget ska också slåtter genomföras. Fornvårdobjekten ska översynas, slyröjas och hållas städade och fina för allmänheten.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afbszvubgo&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/04/2019 00:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
110,000.00 SEK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Djurambulansen Södra Norrland AB
Postadresse: c/o Alf Andersson, Stenvägen 13
By: Sörberge
Postnummer: 860 30
Land: SWE
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.