Publications Office of the EU
Dostawa produktów leczniczych w ramach Programów Lekowych B.56, B. 75, B. 141 FM, B.172 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa produktów leczniczych w ramach Programów Lekowych B.56, B. 75, B. 141 FM, B.172

  • Offentliggjort
    23/07/2025
  • Frist
    28/08/2025
  • Åbning af tilbuddene
    28/08/2025
  • Tildelt
    17/09/2025
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Sektor (hoved-CPV)
33600000 Lægemidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
5,984,613.00 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
DZP/155/2025
Beskrivelse

Dostawa produktów leczniczych w ramach Programów Lekowych B.56, B. 75, B. 141 FM, B.172

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=cb90c58c-9952-44b8-b89b-8a7a509108da
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
28/08/2025 12:05
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.