Publications Office of the EU
Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

  • Offentliggjort
    02/09/2026
  • I dag
    04/09/2026
  • Frist
    02/10/2026
  • Åbning af tilbuddene
    02/10/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
GRAD ŠIBENIK
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Sektor (hoved-CPV)
34144210 Brandkøretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
496,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
JN 2026-52
Beskrivelse

Nabava dviju vatrogasnih cisterni u dvije grupe za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
02/10/2026 12:00
Indkøbere
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.