Publications Office of the EU
Polen-Krakow: Servere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Krakow: Servere

  • Offentliggjort
    12/05/2021
  • Frist
    10/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    10/06/2021
  • Tildelt
    19/07/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE
Udførelsessted
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Sektor (hoved-CPV)
48820000 Servere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
291,000.00 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
252,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DFP.271.23.2021.KK
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego wraz z oprogramowaniem, instalacją i udzieleniem licencji na korzystanie z oprogramowania.
Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.soldea.pl/epz/epz/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
10/06/2021 11:01
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
291,000.00 PLN
Endelig kontraktværdi
252,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Data Experts Sp. z o. o.
Postadresse: ul. Wyczółki 71
By: Warszawa
Postnummer: 02-820
Land: POL

Officiel betegnelse: DS Comp Sylwia Dulak
Postadresse: oś. Kościuszkowskie 6/229
By: Kraków
Postnummer: 31-858
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.