Publications Office of the EU
Frankrig-Toulouse: Installation af elevator - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Toulouse: Installation af elevator

  • Offentliggjort
    25/04/2022
  • Frist
    23/05/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
université Toulouse 1 Sciences Sociale
Udførelsessted
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Sektor (hoved-CPV)
45313100 Installation af elevator
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
83,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2021-24²
Beskrivelse

la présente consultation fait suite à la déclaration sans suite du lot 19 du marché initial 2021-24. Le présent marché a pour objet des travaux pour la construction d'un bâtiment universitaire de 5.800m² SP. L'Opération comprend la construction d'un Gymnase de Type C (26 x 44 x 9 m), tribune mobile de 200 places, mur d'escalade, salle de cardio-training et locaux annexes, 1 amphithéâtre colloque de 300 places, 2 amphithéâtres d'enseignement de 350 places, 2 salles de TD de 100 places, le service de la Médecine préventive universitaire, le service de la Médecine du Travail. Lot 19 Appareils élévateurs

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2022_4lebVWN8Xk
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
83,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.