Publications Office of the EU
Bulgarien-Sofia: Byplanlægning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Sofia: Byplanlægning

  • Tildelt
    19/04/2023
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
СТОЛИЧНА ОБЩИНА
Udførelsessted
NUTS code: BG411 София (столица)
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG411 София (столица)
Sektor (hoved-CPV)
71410000 Byplanlægning
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
8,950.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Изработване на проект за ПУП-ИПР за изграждане на корекция на река "Михайловска" и озеленяване за части от м. "кв. Михайлово", м. "Бански рид" и м. "Бански рид - балнеоложка зона", район "Банкя", Столична община

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
8,950.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ГЕОГРАФСКА ИНФОРМАЦИОННА СИСТЕМА - СОФИЯ ЕООД
Postadresse: ул. Сердика №.5 ет.4 и 5
By: гр. София
Postnummer: 1000
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.