Publications Office of the EU
Spanien-Sagunto: Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Sagunto: Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag

  • Offentliggjort
    22/07/2022
  • Frist
    03/08/2022
  • Åbning af tilbuddene
    17/08/2022
  • Tildelt
    11/11/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Departamento de Salud de Sagunto. Dirección Económica-gerencia
Udførelsessted
NUTS code: ES523 Valencia / València
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES523 Valencia / València
Sektor (hoved-CPV)
71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
283,710.68 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
150,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
473/2022
Beskrivelse

Redacción de proyecto y dirección de obra de ampliación de CS Puerto de Sagunto II

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Departamento de Salud de Sagunto. Dirección Económica-gerencia
Nationalt registreringsnummer: S4611001A
Postadresse: Avda. Ramón i Cajal, s/n
By: Sagunto
NUTS-kode: ES523
Postnummer: 46520
Land: ESP
Kontaktperson: Departamento de Salud de Sagunto. Dirección Económica-gerencia
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
17/08/2022 11:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
283,710.68 EUR
Endelig kontraktværdi
150,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Vetges Tu i Mediterrània SLP
Postadresse: Carrer del Pintor Gisbert, 13,
By: VALENCIA
Postnummer: 46016
Land: ESP
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.